Most Popular Sports Betting Bets

Veebipõhised kihlveokontorid lasevad mugavalt panustada

Internetis spordile panustamine on Eestis üsna populaarne ja populaarsust kogub ka mobiilne panustamine. Veebis ja mobiiltelefoniga panustamisel on kindlasti omad eelised panustamispunktide ees. Teenusepakkujaid tekib järjest juurde ja konkurents nende vahel on suur. Seega peavad nad mängijate tähelepanu eest võitlema ja võimalikult kutsuvaid koefitsente pakkuma.

Pettuste riski vähendamine

Eestis on kättesaadavad mitmed veebipõhised kihlveokontorid. Jälgi, et valitud panustamiskeskkonnal on olemas Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevus- ja korraldusluba. Eesti seadused on loodud ka mängijat kaitsma ja tegevus- ja korraldusloa olemasolek on hea märk sellest, et kihlveokontor vaevub ka teisi seaduseid jälgima.

Internetis panustamise populaarsusega kaasneb kahjuks ka petta saamise oht. Mitmed isikud näevad spordikihlvedudes head võimalust lihtsat raha teenida. Nii pakutakse enne mänge näiteks tasulisi nõuandeid. Ebaausad infojagajad veenavad erinevaid kliente erinevatele meeskondadele panustama. Mõned mängijad kaotavad oma raha, aga osa klientidest peab selle skeemi järgi võitma. Rahulolevad kliendid lähevad tasulise nõustaja juurde tagasi ja on järgmisel korral vamlis juba suuremaid summasid välja käima.

Lisaks leidub isikuid, kes panustamiseks „ühisfonde“ koguvad. Nemad tutvustavad end veenva panustamissüsteemiga. Projektis osalemiseks tuleb oma raha korraldajale anda. Sellised petturid jätavad tavaliselt raha lihtsalt endale ja ei tee üldse panuseid.

Seega on oluline alati ise oma raha peremees olla. Lisaks ise oma panuste seadmisele on raha heaks majandamiseks oluline eelarve koostamine. Panustamine ei tohi segada arvete maksmist!

Nõuanded veebis panustamiseks

Spordikihlvedudelt teenimiseks ei piisa ainult enda petturite eest kaitsmisest. Panustamissüsteeme on väga palju, kuid ükski nendest ei ole veatu. Mõni süsteem keskendub näiteks kihlvedude korraldamise süsteemivigadele, tehes panuseid kõigile võimalikele tulemustele. Võidud ei ole selle panustamissüsteemi õigel rakendamisel tavaliselt suured, aga kaotuste kandmine peaks olema välistatud. Eri süsteemidega on kasulik põhjalikult tutvuda ja pärast lemmikute valimist need ära proovida.

Kõige üldisem soovitus netis panustamiseks on see, et kasutajakonto tuleks luua mitmes kihlveokontoris. Erinevad kihlveokorraldajad pakuvad samadele mängudele erinevaid koefitsente. Mitme konto puhul on võimalik valida just parimate koefitsentidega kontor.

Samuti rõhutavad vanad kalad informeerituse olulisust. Tee enne panustamist eeltööd. Tunne mängu ja meeskondi, pane paika panustamisstrateegia. Ära kunagi panusta oma lemmikmeeskonnale lihtsalt seetõttu, et nad sulle meeldivad! Head panustamist!