Most Popular Sports Betting Bets

Tennisele panustamine pakub põnevust aastaringselt

Tennise eelkäijaks arvatakse olevat 12. sajandil mängitud mäng, kus palli peopesaga löödi. 19. sajandi lõpus hakkas välja kujunema tennis meile tuntud kujul ja võeti kasutusele reketid. Nüüd on sellest paaris- ja üksikmängust saanud ülipopulaarne spordiala, mille staare kohtab tihti ka kõmulehti sirvides.

Panuste tüübid

Tennisekihlveod ei tiirle sugugi ainult selle ümber, kes parasjagu matši, seti või geimi võidab. Eriti populaarne on händikäpiga panustamine. Näiteks võib seada händikäpi -3,5 setti. See tähendab, et favoriidi võidule panustades peab kihlveo võitmiseks tennisemängija võitma vähemalt 4 setiga. Händikäpi saab ka geimidele panna. Näiteks +6,5 geimi suuruse händikäpi korral võib mängija, kellele panustasid, mängu kaotada, aga kihlveo võidad sa ikka, kui ta kaotas kuue või vähema geimiga.

Sage on ka geimide arvule panustamine. See on üle/alla tüüpi panus, kus kihlveokontor ennustab, et matš lõppeb näiteks 33,5 geimiga. Saad panustada, et mäng lõppeb vähema või rohkema arvu geimidega. See, kes mängu võidab, ei ole siinkohal üldse oluline.

Muidugi tehakse ennustusi ka selle kohta, kes populaarse turniiri võidab. Selliseid ennustusi tehakse tavaliselt väga pikalt ette. Wimbledon, US Open, Austalian Open ja French Open tulevad ka täielikele spordivõhikutele tuttavad ette – tegu on tõesti väga populaarsete üritustega.

Kihlveokontorid

Kihlveokontorid erinevad oma  reeglite poolest. Enne panustamist uuri kindlasti, mis tingimustel kihlvedu kehtivaks tunnistatakse. Mõnel pool peab kihlveo kehtimiseks toimuma ainult üks serv. Teisal nõutakse ainult ühe seti toimumist. Võimalik, et on ette nähtud ka kahe seti toimumine. Loomulikult on ka selliseid kihlveokontoreid, kus kihlvedu kehtib ainult siis, kui kogu matš toimub ja ükski mängija ei katkesta.

Tennisele panustamise eelised

Tennis on panustamiseks vahva eriti seetõttu, et tendentse on ka endal üsna kerge märgata. Mängu tulemus sõltub ju ainult kahest vastasest (või kahest paarist). Ühe inimese vormi on palju lihtsam hinnata, kui kogu jalgpallimeeskonna dünaamikat uurida. Mänge jälgides saab näiteks peagi selgeks, mis tüüpi väljak kellelegi sobib – muru, savi-liiva või kõvakate.

Tennise peale kihla vedamine on hea ka seetõttu, et tennist mängitakse kogu aasta ja mänge on väga palju. Tehtud eeltööga on võimalik pidevalt panustada!