Most Popular Sports Betting Bets

Olümpiamängudele panustavad ka vanaemad ja vanaisad

Iga nelja aasta tagant toimuvad olümpiamängud toovad kõikide spordisõprade ellu elevust. Kihlvedude austajate jaoks on tegu paradiisiga. Olümpiamängud kontsentreerivad lühikesse ajavahemikku võrratult palju spordiüritusi. Sel aastal võisteldi 39 alal ja anti välja 302 kuldmedalit. See tähendab, et toimus üle 300 võistluse, millele panustada! Vähem ei saa ka oodata nelja aasta pärast Brasiilias toimuvalt olümpialt.

Olümpiale panustamine

Olümpia pakub ainulaadseid panustamisvõimalusi. Kõige elementaarsem on kihla vedada sellele, mis riik kogub kõige rohkem medaleid. Panustada võib ka sellele, milline riik kõige rohkem kuldmedaleid saab. Lisaks ennustatakse ka seda, mis riik esimese medali saab, milline riik kõige viimasena medali saab ja millised riigid ühtegi medalit ei teeni. Sellele lisanduvad veel teised vahvad kihlveod – näiteks kas olümpiamängudel purustatakse mõni maailmarekord või mitte.

Lisaks on muidugi kõigile spordialadele võimalik traditsioonilisi panuseid teha – kes võidab, mis riik võidab jne. Iga mäng pakub palju võimalusi. Pakutakse nii händikäpiga kui ka üle/alla tüüpi kihlvedusid.

Olümpiamängudele panustamisel võib suurimaks probleemiks osutuda spordialade valik. Tuleb välja, et kõige vaadatumad võistlused ei ole tingimata kõige populaarsemad panustajate seas. Panustajad kipuvad ikka eelistama spordialasid, millega nad juba tuttavad on – esikohal on jalgpall, millele järgneb tennis. Olümpia pakub aga võimalusi kihlveokontorist paremate ennustuste tegemiseks. Olümpiahooaeg tingib selle, et kihlveokontor korraldab kihlvedusid mitmel sellisel alal, millega see tavaliselt ei tegele. Seega võib panustaja üsna lihtsalt olukorras targem olla. Ülipopulaarse jalgpalli kohta on palju öelda mitmetel inimestel, aga triatlon võib nii mõnegi isiku kukalt kratsima panna.

Kihlveokontori valimine

Kihlveokontorite puhul kehtib „mida rohkem, seda uhkem“ põhimõte. Konto saab veebikontorites enamasti tasuta avada. Tasub registreeruda paljudel saitidel ja nende pakutud koefitsente võrrelda. Olles välja mõelnud, millele ja kuidas panustada, tuleks lihtsalt valida see kihlveokontor, mis kõige paremat koefitsenti pakub. Olümpia annab ka kihlveokontoritele hea võimaluse teenida, aga ka panustajatel on väga reaalne võimalus hea ettevalmistuse korral kihlveokontori nõrku kohti ära kasutada.

Olümpiamängudele tehtud kihlveod on populaarsed üle maailma. Kihlveokontorid võistlevad parimate ekspertide pärast, kes aitaks mängude tulemusi ennustada. Kasuta ära võimalus vähemhinnatud sportialadele panustada!