Most Popular Sports Betting Bets

Korvpallile panustamine on lihtne ja põnev

Korvpall on üks neljast põhilisest spordialast, millele hasartmänguhuvilised panuseid teha armastavad. Korvpallis, nagu ka jalgpallis, on üsna lihtsad panustamisviisid.

Händikäpiga panustamine

Kõige tüüpilisemad korvpallipanused on händikäpiga. Kahe meeskonna kohtudes on üks tavaliselt kindel favoriit. Seetõttu on panustamisel ühele meeskonnale seatud händikäp. Näiteks 15-punktiline favoriit tähendab, et kihlveo võitmiseks peab korvpallivõistkond võitma vähemalt 16 punktiga. Oodatavale peksupoisile panustades saab panustaja võidu siis, kui võistkond võidab mängu või kaotab vähem kui 15 punktiga. Kui favoriit võidab täpselt 15 punktiga, loetakse panustamine viigiks ja panustajad saavad raha tagasi. Mõni ahnem kihlveokontor jätab aga sel juhul kõik panuserahad endale.

Lõpp-punktisummale panustamine

Korvpalliennustuste puhul on populaarsuselt teisel kohal lõpp-punktisummale panustamine. Seegi on oma olemuselt üsna lihtne. Lõpp-punktisumma on summaarne punktisumma kahe võistkonna peale kokku. Kihlveokontorid ennustavad vastava punktiarvu ja panuseid tehakse sellele, kas mängus kogutakse rohkem või vähem punkte ennustatud punktisummast.

Oletame, et korvpalliennustuste kohaselt on summarne punktisumma 156. Panustades, et mängus kogutakse rohkem punkte, peab mäng lõppema summaarse punktisummaga 157 või rohkem. Vastupidi, panustades, et mängus kogutakse vähem punkte, peab kihlveo võitmiseks vastav punktisumma olema 155 või vähem. 155 punkti kogumisel loetakse kihlvedu viigiks ja panustajad saavad raha tagasi või jääb kogu raha kihlveo korraldajale.

Võitjale panustamine

Panustada saab ka lihtsalt võitjale ja kaotajale. See panustamisviis on aga märgatavalt keerulisem kui teised. Nimelt loetakse mitme võistkonna võiduvõimalusi tihti suuremaks kui 50% ja seetõttu on heaks panustamiseks üsna palju vaeva vaja näha. Seepärast soovitatakse seda panustamisviisi juba kogenud spordikihlvedude harrastajatele.

Muud panustamisvõimalused

Korvpallimängudega kaasneb alati ka võimalus muudele sündmustele kui mängudele kihla vedada. Näiteks võib kihla vedada selle peale, milline mängija hooaja jooksul kõige rohkem punkte kogub. Samuti saab panuseid teha sellele, millised mängijad saavad All Stars Game’i. Muidugi lisandub siia veel klassikaline ennustamine selle kohta, mis võistkonnad finaali pääsevad.

Korvpall on hea lihtsa süsteemiga mäng, millele panustada. Sellele mängule saavad julgelt panuseid teha ka algajad.