Most Popular Sports Betting Bets

Kihlveokontorite pöörane maailm on kättesaadav ka Eestis

Rahvarohke spordibaar, vahutavad õlled, erutatud spordifännid ja lehvivad panustamispiletid – kas pilt tuleb tuttav ette? Meelelahutuslikud filmid on meile andnud hea ettekujutuse sellest, kuidas spordi peale kihla veetakse. Ekslikult arvatakse, et Eestis on kihlveokontorid legaalsed ainult veebis, aga nii see ei ole – kihlvedude adrenaliinirohket maailma saab ka mujal nautida.

Veebivälised kihlveokontorid ei ole Eestis aga eriti populaarsed. Meil lihtsalt puudub harjumus neid asutusi külastada. Lisaks veel muidugi eksiarvamus, et totod on kättesaadavad ainult veebis. Nii ka juhtub, et Eesti ainukesed kaks seaduslikku spordikihlvedude korraldajat tegutsevad hetkel veel ainult Tallinnas.

Toto pubi

Toto pubi asub Tallinna hipodroomil. Tegu on mõnusa paigaga, kus pakutakse head sööki ja keelekastet. Koha tõeline loomus on näha laupäeviti, kui hipodroomil toimuvad suurvõistlused. Siis koguneb sinna panustama ja võistlust jälgima suur hulk ratsaspordifänne.

See asutus on tegelikult valitsuse poolt määratud mittetulundusühing. Riigi seaduste järgi peab see asutus oma tulusid kasutama hobumajanduse ja hobusekasvatuse arendamiseks. On hea teada, et kui õnn mängija poolel ei ole, lähevad kihlveokorraldaja tulud vähemalt armastatud spordiala edendamiseks.

Tonybeti panustamispunkt

2012. aasta augustis avas Tonybet Tallinnas Eesti esimese panustamispunkti. Peagi soovitakse laieneda ka teistesse linnadesse. Kohas on üleval ekraanid mängude ja võidukoefitsentide jälgimiseks. Panustamispunktides on võimalik toredate inimestega suhelda ja ühtse hasardiga mänge jälgida.

Panustamine

Tänapäeval ei erine panustamispunktides panustamine eriti veebis panustamisest. Lisandub lihtsalt sotsiaalne element ja kohati ka järjekorrad – veebis ei pea kellegi järel ootama. Suur erinevus seisneb kindlasti ka selles, kuidas mängijate kohta informatsiooni kogutakse. Läbimõeldud panuse tegemiseks võib enne panustamispunkti minekut Internetis uurimistööd teha, aga panustamispunktis saab ka teiste mänguhuvilistega arutleda ja strateegiaid välja töötada, samuti kiirelt ühiseid panuseid teha. Mõnikord on kasulik „vanade kalade“ tiiva alla pugeda ja teadjatelt õppida. Eriti hea on see kindlasti hipodroomil, kus nii mõnelgi inimesel on võistlushobustega isiklik kokkupuude.

Veebis panustamisega kaasnevad kindlasti teatud mugavused, aga omad head küljed on ka panustamispunktide kasutamisel. Proovida tasub kindlasti mõlemat!