Most Popular Sports Betting Bets

Käsipallile panustamine kogub populaarsust

Käsipalli juured paiknevad juba kauges Keskajas. Mäng sai uue elu 19. sajandi lõpus Põhja-Euroopas – peamiselt Rootsi, Norra, Taani ja Saksamaa aladel. Esimesed käsipallireeglid avaldati 1906. aastal Taanis. Autoriks oli olümpiamedali omanik Holger Nielsen, kes Kopenhaageni lähedal koolis kehalist kasvatust andis. Alates sellest ajast on käsipall levinud üle Euroopa. Mäng on üldiselt populaarne ainult väga tugevate võistkondadega riikides, näiteks Rootsis, mis uhkeldab väga eduka naiskkonnaga.

Käsipallile panustamine

Käsipallikihlveod sarnanevad levinud võistkonnasportide kihlvedudele. Üks lihtsamatest on võidule panustamine. Panustatakse nii mängu kui poolaja võitjale. Tüüpiline on ka händikäpiga panustamine, kus kihlveo võitmiseks peab võistkond võitma händikäpist rohkemate või kaotama händikäpist vähemate punktidega. Näiteks võib kihlveokontor määrata, et händikäp on -7 punkti. Sel juhul võidab panustaja ainult siis, kui võistkond võidab mängu kaheksa või rohkema punktiga.

Levinud on ka üle/alla panustamine. Sel juhul ennustab kihlveokontor, mitu punkti võistkonnad kokku saavad ja panustatakse sellele, kas punkte saadake ennustatud arvust rohkem või vähem.

Muidugi leidub ka teisi sündmusi, millele kihla vedada. Näiteks võib ennustada kogu turniiri võitjat. Samuti saab ennustada, kas teises poolajas saadakse rohkem punkte kui esimeses. Kihla saab vedada isegi sellele, kas poolajal saadud punktiarv on täisarv või paaritu arv.

Millele panustades tähelepanu pöörata?

Käsipallivõistkonnas on seitse liiget. Mängu mängitakse siseruumis. Tegu on kiiretempolise sportmänguga, kus visatakse päris palju väravaid ja esineb agressiivseid võtteid.

Käsipallimäng lõppeb väga harva viigiga. Seetõttu on viigile panustamisel väga hea tootlus, aga sellegi poolest ei soovita me sellele panustada. Tegu on lihtsalt väga harva sündmusega, mida on põhimõtteliselt võimatu ette ennustada.

Käsipallile panustades on vaja tutvuda võistkondade ja nende parimate mängudega ja hooajal teravalt silma peal hoida. Soovitame kindlasti väravavahile suurt tähelepanu pöörata. Käsipallis, erinevalt jalgpallist, ei ole tüüpiline, et väravavaht palli kinni püüab. Seetõttu tekitab väravavaht, kes mängu alguses korduvalt edukalt väravat kaitseb, vastasmeeskonnas tugevat ebakindlust. Hea väravavaht võib kogu mängu oma meeskonna kasuks kallutada.

Käsipall on kiire ja põnev mäng, mis kindlasti Euroopas populaarsuse kogumist jätkab. Kihlvedude austajatel tasub kindlasti ka see spordiala ära proovida.