Most Popular Sports Betting Bets

Jalgpallile panustamine on vaieldamatult populaarseim

Jalgpall on Euroopa armastatuim spordiala ja sellega seoses tehakse jalgpallile ka palju panuseid. Paljud eurooplased on jalgpalli koha pealt lausa fanaatilised, aga ka tavalised vaiksed pereisad ja –emad võivad nädalavahetusel mõnes spordibaaris oma metsikumat külge näidata.

Millele tähelepanu pöörata

Liigade tabelid on tavaliselt esimene koht, kuhu jalgpalliennustuse tegija oma pilgu pöörab. Tabeleid ei tasu aga puhta tõena võtta. Üldiselt lähtuvad tabelid liiga väikesest hulgast andmetest, et mingeid põhjapanevaid trende näidata. Ainult liigade tabelite põhjal panustamine ei tasu end tavaliselt ära. Hoolsalt tuleks vältida ka oma lemmikmeeskonna põhjuseta soosimist. Oma toetuse näitamiseks ei pea mängu pealt raha kaotama!

Paljud veebisaidid pakuvad hinnanguid meeskonna vormi kohta eelmiste mängude põhjal. Ka neid ei tasu täiesti usaldada. Jalgpalliennustused ei ole teadusartiklid. Kolm järjestikust head mängu ei tähenda sugugi, et ka järgmine mäng hästi läheb. Ära ei tohi unustada ka seda, et veelgi olulisem võib olla see, kelle vastu mängiti. Mõne meeskonna tasemevahe on nii suur, et tugevam meeskond võidab mängu lihtsalt ajaviiteks palli tagudes. Samuti tuleb jälgida, mis tingimustel eelmised mängud võideti. Kas kohtunik tegi kahtlase otsuse? Kas vastasmeeskonna parim ründaja sai punase kaardi? Üldine statistika selliseid pisiasju ei kajasta.

Kõige parem on ise mänge jälgida. Tavaliselt on hästi näha, millised võistkonnad energilised ja motiveeritud on. Uute mängijate puhul on hea ka üle vaadata, kuidas meeskond kokku mängib. Staarjalgpallur sinu lemmikvõistkonnas ei tähenda alati, et võistkonna üldine tase tõuseks.

Panuste tegemine

Tavaliselt panustatakse meeskonna võidule või viigile. Tüüpiline on ka väravate koguarvu peale panuse tegemine, tavaliselt on ennustus seatud 2,5 värava peale. Panustada saab sellele, kas mängu jooksul lüüakse kokku vähem või rohkem väravaid.

Võimalikud on muidugi ka igasugused teistsugused panused. Panustada saab ka ju sellele, mitu punast ja kollast kaarti välja antakse, millal esimene värav lüüakse, kumb meeskond poolajal ees on jne. Sellised jalgpallikihlveod võivad kasulikuks osutuda just nendele, kes meeskonda, nende mängustiili, mängijaid ja mängutingimusi väga hästi tunnevad.

Jalgpallile panustamine on mõnus viis tore spordiala veelgi põnevamaks muuta.